POZA MATERIĄ

MATERIAŁ DOKUMENTUJĄCY DZIAŁALNOŚĆ KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO Z CZŁUCHOWA. DOKUMENTY URZĘDOWE I RELACJE ŚWIADKÓW – FUNKCJONARIUSZY POLICJI ORAZ CZŁONKÓW RODZIN OSÓB ZAGINIONYCH JEDNOZNACZNIE DOWODZĄ MOŻLIWOŚCI POSTRZEGANIA POZAZMYSŁOWEGO PRZEZ CZŁOWIEKA.

ODC. 1 – MATERIAŁ DOKUMENTUJĄCY DZIAŁALNOŚĆ KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO Z CZŁUCHOWA. DOKUMENTY URZĘDOWE I RELACJE ŚWIADKÓW – FUNKCJONARIUSZY POLICJI ORAZ CZŁONKÓW RODZIN OSÓB ZAGINIONYCH JEDNOZNACZNIE DOWODZĄ MOŻLIWOŚCI POSTRZEGANIA POZAZMYSŁOWEGO PRZEZ CZŁOWIEKA.
ODC. 2 – HISTORIA TEGO ZABÓJSTWA WSTRZĄSNĘŁA MIESZKAŃCAMI NIEWIELKIEJ PODKĘTRZYŃSKIEJ MIEJSCOWOŚCI POŁOŻONEJ NA MAZURACH. 20 MAJA 2000 ROKU W BIEDASZKACH MAŁYCH WYKOPANO CIAŁO STARSZEGO MĘŻCZYZNY – WACŁAWA G. – POZBAWIONE GŁOWY. DZIĘKI POMOCY KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO POLICJA ZEBRAŁA MATERIAŁ DOWODOWY POZWALAJĄCY NA PRZEDSTAWIENIE ZARZUTÓW OSOBIE PODEJRZEWANEJ O DOKONANIE TEGO ZABÓJSTWA.
ODC. 3 – W TYM ODCINKU ZOSTAŁA PRZEDSTAWIONA SPRAWA PODWÓJNEGO ZABÓJSTWA, DO KTÓREGO DOSZŁO W MIEJSCOWOŚCI BĘDZIN (WOJ. ŚLĄSKIE) W 2006 R. DZIĘKI INFORMACJOM UZYSKANYM OD KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO SPRAWCA ZOSTAŁ ZATRZYMANY I SKAZANY NA KARĘ DOŻYWOTNIEGO POZBAWIENIA WOLNOŚCI.
ODC. 4 – KOLEJNY DOWÓD (W PEŁNI UDOKUMENTOWANY PRZYPADEK) NA ISTNIENIE MOŻLIWOŚCI POSTRZEGANIA POZAZMYSŁOWEGO PRZEZ CZŁOWIEKA. W 2007 R. DOSZŁO NA MAZURACH DO TRAGICZNEGO W SKUTKACH TZW. “BIAŁEGO SZKWAŁU”. UTOPIŁO SIĘ WTEDY WIELU ŻEGLARZY. JEDNYM Z NICH BYŁ JÓZEF LIPINA, KTÓREGO CIAŁA PRZEZ DŁUŻSZY CZAS NIE MOŻNA BYŁO ODNALEŹĆ. DOPIERO DZIĘKI POMOCY I WSKAZANIOM KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO, JEGO CIAŁO ZOSTAŁO ZNALEZIONE.
ODC. 5 – WE WRZEŚNIU 2011 R. ZAGINĄŁ W OLSZTYNIE 34-LETNI POLICJANT MŁ. ASP. PAWEŁ DĄBKOWSKI. JEGO POSZUKIWANIA NIE PRZYNOSIŁY ŻADNEGO EFEKTU, W ZWIĄZKU Z CZYM JEGO BLISCY ZWRÓCILI SIĘ O POMOC DO KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO. JEGO WIZJA Z DOKŁADNOŚCIĄ DO KILKU METRÓW WSKAZAŁA, GDZIE ZNAJDUJE SIĘ CIAŁO POLICJANTA. W ODCINKU WYSTĄPIŁ PROF. RYSZARD JAWORSKI, WIELOLETNI KIEROWNIK KATEDRY KRYMINALISTYKI UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO ORAZ KOM. W ST. SPOCZ. DR MIROSŁAW LISIECKI, KTÓRZY POTRAFILI ZACHOWAĆ UCZCIWOŚĆ NAUKOWĄ WOBEC ZJAWISKA POSTRZEGANIA POZAZMYSŁOWEGO ORAZ KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO.
ODC. 6 – W 2016 R. WE WSI MARIANKA NIEOPODAL ELBLĄGA ZAGINĘŁA MŁODA DZIEWCZYNA ALICJA WRAZ ZE SWOIM PÓŁTORA ROCZNYM SYNKIEM KUBUSIEM. KOBIETA TA CIERPIAŁA NA DEPRESJĘ DLATEGO ISTNIAŁO REALNE ZAGROŻENIE ICH ŻYCIA. KRZYSZTOF JACKOWSKI WSKAZAŁ MIEJSCE, GDZIE ZNALEZIONO OBOJGA. BYŁ TO JEGO NAJWIĘKSZY SUKCES. DO TEJ PORY BOWIEM WSKAZYWAŁ CIAŁA ZMARŁYCH. TERAZ NATOMIAST URATOWAŁ DWIE OSOBY! TEGO SAMEGO, 2016 ROKU, K. JACKOWSKI URATOWAŁ 12-LETNIĄ DZIEWCZYNKĘ, KTÓRA ZOSTAŁA UPROWADZONA PRZEZ PEDOFILA.
ODC. 7 – W PAŹDZIERNIKU 2017 R. W WARSZAWIE ZAGINĄŁ 79-LETNI MARIAN FIGIEL. KRZYSZTOF JACKOWSKI WSKAZAŁ MIEJSCE, GDZIE ZNAJDOWAŁY SIĘ ZWŁOKI ZAGINIONEGO. ZNAJĄC OSIĄGNIĘCIA K. JACKOWSKIEGO NIE BYŁOBY W TYM NIC NADZWYCZAJNEGO, GDYBY NIE TO, CO WYDARZYŁO SIĘ POTEM…